пнпонеделник | втвторник | срсряда | чтчетвъртък | птпетък | сбсъбота | нднеделя |
---|---|---|---|---|---|---|
27.11.2017 | 28.11.201710:00: СТАРИ БЪЛГАРСКИ ЗАНАЯТИ10:00: СТАРИ БЪЛГАРСКИ ЗАНАЯТИ28.11.2017 – 29.11.2017
СТАРИ БЪЛГАРСКИ ЗАНАЯТИ – демонстрации и обучение Организатор: НЧ „Напредък – 1869” – 054/ 862 627 |
29.11.201710:00: СТАРИ БЪЛГАРСКИ ЗАНАЯТИ10:00: СТАРИ БЪЛГАРСКИ ЗАНАЯТИ28.11.2017 – 29.11.2017
СТАРИ БЪЛГАРСКИ ЗАНАЯТИ – демонстрации и обучение Организатор: НЧ „Напредък – 1869” – 054/ 862 627 15:00: „ПОДГОТОВКА ЗА КОЛЕДНИТЕ ПРАЗНИЦИ“15:00: „ПОДГОТОВКА ЗА КОЛЕДНИТЕ ПРАЗНИЦИ“29.11.2017
„ПОДГОТОВКА ЗА КОЛЕДНИТЕ ПРАЗНИЦИ“ – детска работилница за изработване на коледни картички Организатор: НЧ „Тодор Петков – 1963“ – 054/ 830 572 19:00: „ЕДНО НА ЛИЦЕ, ДВЕ НАОПАКИ“19:00: „ЕДНО НА ЛИЦЕ, ДВЕ НАОПАКИ“29.11.2017
„ЕДНО НА ЛИЦЕ, ДВЕ НАОПАКИ“ от Дарио Фо Организатор: ДКТ „Васил Друмев“ – 054/ 800 275 |
30.11.201711:00: АНДРЕЕВДЕН11:00: АНДРЕЕВДЕН30.11.2017
АНДРЕЕВДЕН – пресъздаване на празнична обредност Организатор: НЧ „Добри Люцканов - 1912“ – с. Васил Друмев – 0889/648726
18:30: ЦИКЪЛ „МЛАДИ ВИРТУОЗИ“18:30: ЦИКЪЛ „МЛАДИ ВИРТУОЗИ“30.11.2017
ЦИКЪЛ „МЛАДИ ВИРТУОЗИ“ – диригент – Калина Василева, солист – Мария-Десислава Стойчева /пиано/ Организатор: Държавен симфоничен оркестър – 054/ 800 267 19:00: „ВЪЗГЛЕДИТЕ НА ЕДИН УЧИТЕЛ ЗА ВСЕОБЩАТА ПРОСВЕТА“19:00: „ВЪЗГЛЕДИТЕ НА ЕДИН УЧИТЕЛ ЗА ВСЕОБЩАТА ПРОСВЕТА“30.11.2017
Гостува: Камен Донев с „ВЪЗГЛЕДИТЕ НА ЕДИН УЧИТЕЛ ЗА ВСЕОБЩАТА ПРОСВЕТА“ Организатор: ДКТ „Васил Друмев“ – 054/ 800 275 |
01.12.201714:00: 36 ГОДИНИ МЕМОРИАЛЕН КОМПЛЕКС „СЪЗДАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА“14:00: 36 ГОДИНИ МЕМОРИАЛЕН КОМПЛЕКС „СЪЗДАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА“01.12.2017
36 ГОДИНИ МЕМОРИАЛЕН КОМПЛЕКС „СЪЗДАТЕЛИ НА БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА“ Организатор: ОП „Туризъм, публични прояви и атракции“ – 054/ 857 773 17:30: РИСУНКАТА ПЛАСТИЧНИ И ВИЗУАЛНИ ИЗМЕРЕНИЯ17:30: РИСУНКАТА ПЛАСТИЧНИ И ВИЗУАЛНИ ИЗМЕРЕНИЯ01.12.2017
РИСУНКАТА ПЛАСТИЧНИ И ВИЗУАЛНИ ИЗМЕРЕНИЯ – изложба Организатор: ХГ „Елена Карамихайлова“ - 054/ 830 504 17:30: „ЗАЕДНО КРАЙ ЕЛХАТА“17:30: „ЗАЕДНО КРАЙ ЕЛХАТА“01.12.2017
„ЗАЕДНО КРАЙ ЕЛХАТА“ – ритуал за запалване на празничната украса Организатор: Община Шумен – 054/ 857 751 |
02.12.201710:30: „ЗДРАВЕТО ОТ РАЗЛИЧНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ”10:30: „ЗДРАВЕТО ОТ РАЗЛИЧНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ”02.12.2017 –
„ЗДРАВЕТО ОТ РАЗЛИЧНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ” с лектори Валентина Макни и Камелия Захариева Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 11:00: 90 ГОДИНИ ОТ СЪЗДАВАНЕ НА ЧИТАЛИЩЕТО И ДЕН НА МОЕТО РОДНО СЕЛО11:00: 90 ГОДИНИ ОТ СЪЗДАВАНЕ НА ЧИТАЛИЩЕТО И ДЕН НА МОЕТО РОДНО СЕЛО02.12.2017
90 ГОДИНИ ОТ СЪЗДАВАНЕ НА ЧИТАЛИЩЕТО И ДЕН НА МОЕТО РОДНО СЕЛО Организатор: НЧ „Пробуда – 27.12.1927“, с. Вехтово - 0894390021 14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ02.12.2017
РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 |
03.12.201714:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ02.12.2017
РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 11:00: „ИСТОРИИТЕ НА МИСТЪР ХЕПИ“11:00: „ИСТОРИИТЕ НА МИСТЪР ХЕПИ“03.12.2017
„ИСТОРИИТЕ НА МИСТЪР ХЕПИ“ по Доналд Бисет Организатор: ДКТ „Васил Друмев“ – 054/ 800 275 |
04.12.201714:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ02.12.2017
РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 11:00: ОТЧИТАНЕ НА ОБЩИНСКИ КОНКУРС ЗА РИСУНКИ НА ТЕМА КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА И ОТКРИВАНЕ НА ИЗЛОЖБА С УЧАСТВАЛИТЕ ТВОРБИ11:00: ОТЧИТАНЕ НА ОБЩИНСКИ КОНКУРС ЗА РИСУНКИ НА ТЕМА КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА И ОТКРИВАНЕ НА ИЗЛОЖБА С УЧАСТВАЛИТЕ ТВОРБИ04.12.2017
ОТЧИТАНЕ НА ОБЩИНСКИ КОНКУРС ЗА РИСУНКИ НА ТЕМА КОЛЕДА И НОВА ГОДИНА И ОТКРИВАНЕ НА ИЗЛОЖБА С УЧАСТВАЛИТЕ ТВОРБИ 17:00: „МАРОКО ПРЕЗ ПОГЛЕДА НА ПЪТЕШЕСТВЕНИКА”17:00: „МАРОКО ПРЕЗ ПОГЛЕДА НА ПЪТЕШЕСТВЕНИКА”04.12.2017
„МАРОКО ПРЕЗ ПОГЛЕДА НА ПЪТЕШЕСТВЕНИКА” – фотоизложба на Венцислав Илиев Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 17:00: „СВОБОДАТА И БЪЛГАРИТЕ“17:00: „СВОБОДАТА И БЪЛГАРИТЕ“04.12.2017
„СВОБОДАТА И БЪЛГАРИТЕ“ – награждаване на участниците в едноименния конкурс Организатор: Регионален исторически музей - Шумен – 054/ 875 487 |
05.12.201714:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ02.12.2017
РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 16:00: НЧ „Напредък – 1869”16:00: НЧ „Напредък – 1869”05.12.2017
Организатор: НЧ „Напредък – 1869” – 054/ 862 627 16:00: „ПОСЛЕДОВАТЕЛИ НА ПЪРВИТЕ СВЕТЛОПИСЦИ“ и „УЛОВИ МИГ ОТ ИСТОРИЯТА НА ШУМЕН“16:00: „ПОСЛЕДОВАТЕЛИ НА ПЪРВИТЕ СВЕТЛОПИСЦИ“ и „УЛОВИ МИГ ОТ ИСТОРИЯТА НА ШУМЕН“05.12.2017
Ден на дарителя – изложби – „ПОСЛЕДОВАТЕЛИ НА ПЪРВИТЕ СВЕТЛОПИСЦИ“ и „УЛОВИ МИГ ОТ ИСТОРИЯТА НА ШУМЕН“ Организатор: Регионален исторически музей - Шумен – 054/ 875 487 |
06.12.201714:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ02.12.2017
РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 10:00: НИКУЛДЕН В МУЗЕЯ10:00: НИКУЛДЕН В МУЗЕЯ06.12.2017 –
НИКУЛДЕН В МУЗЕЯ – тематични беседи Организатор: Регионален исторически музей - Шумен – 054/ 875 487 16:00: ОБЩИНСКО ЛИТЕРАТУРНО ЧЕТЕНЕ И РОЖДЕН ДЕН НА УЛК „СЛАДКОДУМЦИ“16:00: ОБЩИНСКО ЛИТЕРАТУРНО ЧЕТЕНЕ И РОЖДЕН ДЕН НА УЛК „СЛАДКОДУМЦИ“06.12.2017
ОБЩИНСКО ЛИТЕРАТУРНО ЧЕТЕНЕ И РОЖДЕН ДЕН НА УЛК „СЛАДКОДУМЦИ“ Организатор: ЦПРЛ-ОДК - Шумен – 054/ 860 056 16:30: ДЕН НА ШУМЕНСКИТЕ ДАРИТЕЛИ16:30: ДЕН НА ШУМЕНСКИТЕ ДАРИТЕЛИ06.12.2017
ДЕН НА ШУМЕНСКИТЕ ДАРИТЕЛИ Организатор: Община Шумен – 054/ 857 751 17:00: МУЛТИМЕДИЙНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПЕЙЗАЖИ ОТ МАРОКО НА ВЕНЦИСЛАВ ИЛИЕВ17:00: МУЛТИМЕДИЙНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПЕЙЗАЖИ ОТ МАРОКО НА ВЕНЦИСЛАВ ИЛИЕВ06.12.2017 –
МУЛТИМЕДИЙНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПЕЙЗАЖИ ОТ МАРОКО НА ВЕНЦИСЛАВ ИЛИЕВ Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 |
07.12.201714:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ02.12.2017
РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 18:30: ОТКРИВАНЕ НА ЛЕДЕНА ПЪРЗАЛКА18:30: ОТКРИВАНЕ НА ЛЕДЕНА ПЪРЗАЛКА07.12.2017
ОТКРИВАНЕ НА ЛЕДЕНА ПЪРЗАЛКА Организатор: Община Шумен – 054/857 751 18:30: ЦИКЪЛ „ЗИМНИ МУЗИКАЛНИ ВЕЧЕРИ“18:30: ЦИКЪЛ „ЗИМНИ МУЗИКАЛНИ ВЕЧЕРИ“07.12.2017
ЦИКЪЛ „ЗИМНИ МУЗИКАЛНИ ВЕЧЕРИ“ с диригент – Калина Василева, солисти – Александър Владигеров /тромпет/, Константин Владигеров /пиано, кларинет/, Христо Попов /пиано/ Организатор: Симфониета - Шумен – 054/ 800 267 |
08.12.201714:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ02.12.2017
РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 9:30: „ПРАЗНИЦИ С ПЧЕЛИ И МЕД“9:30: „ПРАЗНИЦИ С ПЧЕЛИ И МЕД“08.12.2017
„ПРАЗНИЦИ С ПЧЕЛИ И МЕД“ – изложба-базар на мед и пчелни продукти Организатор: НЧ „Тодор Петков – 1963“ – 054/ 830 572, „Съюз на българските пчелари“ - Шумен 17:00: „ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ДУШАТА”17:00: „ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ДУШАТА”08.12.2017
„ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ДУШАТА” – дискусионна кръгла маса Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 |
09.12.201714:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ14:00: РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ02.12.2017
РАБОТИЛНИЦА ЗА КОЛЕДНИ ИЗНЕНАДИ Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 10:00: ДЕТСКА РАБОТИЛНИЧКА ЗА ВЪЛШЕБСТВА10:00: ДЕТСКА РАБОТИЛНИЧКА ЗА ВЪЛШЕБСТВА09.12.2017
ДЕТСКА РАБОТИЛНИЧКА ЗА ВЪЛШЕБСТВА – изработване на най-вълнуващо писмо до Дядо Коледа Организатор: НЧ „Д. Люцканов – 1912“ – 0889648726 |
10.12.201711:00: „ЩЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЯДО КОЛЕДА?“11:00: „ЩЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЯДО КОЛЕДА?“10.12.2017
„ЩЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЯДО КОЛЕДА?“ от Янко Митев – ПРЕМИЕРА Организатор: ДКТ „Васил Друмев“ – 054/ 800 275 |
11.12.2017Всеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОВсеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОдекември 11-15, 2017Всеки ден
КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТО – по график Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 15:00: КОНЦЕРТ НА ХОР „ПЛАНИНСКО ЕХО“15:00: КОНЦЕРТ НА ХОР „ПЛАНИНСКО ЕХО“11.12.2017
КОНЦЕРТ НА ХОР „ПЛАНИНСКО ЕХО“ Организатор: НЧ „Напредък – 1869” – 054/ 862 627 17:30: „ДЕСЕТ ГОДИНИ ЗАЕДНО”17:30: „ДЕСЕТ ГОДИНИ ЗАЕДНО”11.12.2017
„ДЕСЕТ ГОДИНИ ЗАЕДНО” – благотворителна изложба на художничката Невена Пощарова Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 18:00: „УСЕЩАНЕ ЗА КОЛЕДА“18:00: „УСЕЩАНЕ ЗА КОЛЕДА“11.12.2017
„УСЕЩАНЕ ЗА КОЛЕДА“ - концерт Организатор: Регионален исторически музей - Шумен – 054/ 875 487 |
12.12.2017Всеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОВсеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОдекември 11-15, 2017Всеки ден
КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТО – по график Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 17:30: КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА МУЗИКАЛНАТА ШКОЛА17:30: КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА МУЗИКАЛНАТА ШКОЛА12.12.2017
КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА МУЗИКАЛНАТА ШКОЛА Организатор: ЦПРЛ-ОДК - Шумен – 054/ 860 056 |
13.12.2017Всеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОВсеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОдекември 11-15, 2017Всеки ден
КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТО – по график Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 15:00: „СВЯТА КОЛЕДНА НОЩ“15:00: „СВЯТА КОЛЕДНА НОЩ“13.12.2017
„СВЯТА КОЛЕДНА НОЩ“ – концерт с участието на ГДО „Михаил Биков“, ВФ „Божур“, ФГ „Веселина“ и ДВГ „Буратино“ и музикален поздрав от НЧ „Асен Златаров – 1872“ Организатор: НЧ „Ст. Чилингиров – 1963“ – 054/800 334 18:00: „КОЛЕДА Е!“18:00: „КОЛЕДА Е!“13.12.2017
„КОЛЕДА Е!“ – концерт на състави към НЧ „Добри Войников - 1856“ Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 18:30: „ЛЮБИМИ РУСКИ ПЕСНИ И РОМАНСИ“18:30: „ЛЮБИМИ РУСКИ ПЕСНИ И РОМАНСИ“13.12.2017
„ЛЮБИМИ РУСКИ ПЕСНИ И РОМАНСИ“ с диригент – Левон Манукян, солист – РУСЛАН МЪЙНОВ Организатор: Симфониета - Шумен – 054/ 800 267 |
14.12.2017Всеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОВсеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОдекември 11-15, 2017Всеки ден
КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТО – по график Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 12:00: КОЛЕДЕН БАЗАР НА ШУМЕНСКИ ДЕТСКИ ПАРЛАМЕНТ12:00: КОЛЕДЕН БАЗАР НА ШУМЕНСКИ ДЕТСКИ ПАРЛАМЕНТ14.12.2017
КОЛЕДЕН БАЗАР НА ШУМЕНСКИ ДЕТСКИ ПАРЛАМЕНТ Организатор: ЦПРЛ-ОДК - Шумен – 054/ 860 056 17:00: „ПОДАРЪК ЗА ДЯДО КОЛЕДА“17:00: „ПОДАРЪК ЗА ДЯДО КОЛЕДА“14.12.2017
„ПОДАРЪК ЗА ДЯДО КОЛЕДА“ от Магда Борисова – ПРЕМИЕРА Организатор: ДКТ „Васил Друмев“ – 054/ 800 275 17:30: „КОЛЕДНА МАГИЯ“17:30: „КОЛЕДНА МАГИЯ“14.12.2017
„КОЛЕДНА МАГИЯ“ – концерт на хор „Сладкопойна чучулига“, група „Дивни орхидеи“ и приятели Организатор: НЧ „Тодор Петков – 1963“ – 054/ 830 572 18:30: „ЗВЕЗДНА КОЛЕДА“18:30: „ЗВЕЗДНА КОЛЕДА“14.12.2017
„ЗВЕЗДНА КОЛЕДА“ – балетен концерт на Школа по класически танци при НЧ „Боян Пенев – 1949“ и Балетна школа при ЦПЛР-ОДК – Шумен Организатор: ЦПРЛ-ОДК - Шумен – 054/ 860 056, НЧ „Боян Пенев – 1949“ – 054/ 868 941 |
15.12.2017Всеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОВсеки ден: КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТОдекември 11-15, 2017Всеки ден
КОЛЕДНИ РАБОТИЛНИЦИ В ЧИТАЛИЩЕТО – по график Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 16:00: Младежки дом16:00: Младежки дом15.12.2017
Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 17:30: КОЛЕДЕН ОТКРИТ УРОК С ДЯДО КОЛЕДА НА ШКОЛАТА ПО БАЛЕТ17:30: КОЛЕДЕН ОТКРИТ УРОК С ДЯДО КОЛЕДА НА ШКОЛАТА ПО БАЛЕТ15.12.2017
КОЛЕДЕН ОТКРИТ УРОК С ДЯДО КОЛЕДА НА ШКОЛАТА ПО БАЛЕТ Организатор: ЦПРЛ-ОДК - Шумен – 054/ 860 056 17:30: ПРИСЪЖДАНЕ НА НАЦИОНАЛНАТА НАГРАДА ЗА ЛИРИКА „ИВАН ПЕЙЧЕВ“17:30: ПРИСЪЖДАНЕ НА НАЦИОНАЛНАТА НАГРАДА ЗА ЛИРИКА „ИВАН ПЕЙЧЕВ“15.12.2017
ПРИСЪЖДАНЕ НА НАЦИОНАЛНАТА НАГРАДА ЗА ЛИРИКА „ИВАН ПЕЙЧЕВ“ Организатор: Община Шумен – 054/ 857 751 18:00: „РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО ЕДНА НЕПРЕХОДНА, СПАСИТЕЛНА ИСТОРИЯ“18:00: „РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО ЕДНА НЕПРЕХОДНА, СПАСИТЕЛНА ИСТОРИЯ“15.12.2017
Рождествен концерт „РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО ЕДНА НЕПРЕХОДНА, СПАСИТЕЛНА ИСТОРИЯ“ Организатор: Регионален исторически музей - Шумен – 054/ 875 487 |
16.12.201710:00: „КОЛЕДА В БИБЛИОТЕКАТА“10:00: „КОЛЕДА В БИБЛИОТЕКАТА“16.12.2017 –
„КОЛЕДА В БИБЛИОТЕКАТА“ – програма за деца Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 |
17.12.201711:00: „ЩЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЯДО КОЛЕДА?“11:00: „ЩЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЯДО КОЛЕДА?“17.12.2017
„ЩЕ ДОЙДЕ ЛИ ДЯДО КОЛЕДА?“ от Янко Митев Организатор: ДКТ „Васил Друмев“ – 054/ 800 275 |
18.12.2017Всеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИВсеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИдекември 18-22, 2017Всеки ден
ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИ – по програма Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 18:00: „КОЛЕДНА ФЕЕРИЯ“18:00: „КОЛЕДНА ФЕЕРИЯ“18.12.2017
„КОЛЕДНА ФЕЕРИЯ“ – концерт на вокална формация „Малка серенада“ и балетно студио при НЧ „Добри Войников – 1856“ Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 18:30: КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА ФОРМАЦИИТЕ НА МЛАДЕЖКИ ДОМ18:30: КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА ФОРМАЦИИТЕ НА МЛАДЕЖКИ ДОМ18.12.2017
КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА ФОРМАЦИИТЕ НА МЛАДЕЖКИ ДОМ Организатор: Младежки дом – 054/ 800 304 19:00: „ЗОРБА ГЪРКЪТ“19:00: „ЗОРБА ГЪРКЪТ“18.12.2017
Гостува: ТПЦ Добрич - „ЗОРБА ГЪРКЪТ“ по Никос Казандзакис Организатор: ДКТ „Васил Друмев“ – 054/ 800 275 |
19.12.2017Всеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИВсеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИдекември 18-22, 2017Всеки ден
ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИ – по програма Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 14:00: „ТЮТЮН“14:00: „ТЮТЮН“19.12.2017
„ТЮТЮН“ – видеопрожекция на филма Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 17:30: ОТКРИВАНЕ НА ЗИМЕН СЕЗОН17:30: ОТКРИВАНЕ НА ЗИМЕН СЕЗОН19.12.2017
ОТКРИВАНЕ НА ЗИМЕН СЕЗОН – традиционна изложба на Дружеството на шуменските художници и СБХ – представителство Шумен Организатор: ХГ „Елена Карамихайлова“ - 054/ 830 504 18:00: „КОЛЕДНИ ВЪЛШЕБСТВА“18:00: „КОЛЕДНИ ВЪЛШЕБСТВА“19.12.2017
„КОЛЕДНИ ВЪЛШЕБСТВА“ – концерт на школата по пиано с ръководител Здравка Христова и ТФ „Фамилия Европа“ Организатор: НЧ „Напредък – 1869” – 054/ 862 627 18:30: КОЛЕДА Е С ПЕСНИТЕ НА ХОР „БОДРА ПЕСЕН“18:30: КОЛЕДА Е С ПЕСНИТЕ НА ХОР „БОДРА ПЕСЕН“19.12.2017
КОЛЕДА Е С ПЕСНИТЕ НА ХОР „БОДРА ПЕСЕН“ – концерт на всички формации на хор „Бодра песен“ към ЦПЛР-ОДК – Шумен Организатор: ЦПРЛ-ОДК - Шумен – 054/ 860 056 |
20.12.2017Всеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИВсеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИдекември 18-22, 2017Всеки ден
ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИ – по програма Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 11:00: ХХII РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС „НАРОДНИТЕ ОБИЧАИ ОТ КОЛЕДА ДО ВАСИЛЬОВДЕН“11:00: ХХII РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС „НАРОДНИТЕ ОБИЧАИ ОТ КОЛЕДА ДО ВАСИЛЬОВДЕН“20.12.2017
ХХII РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС „НАРОДНИТЕ ОБИЧАИ ОТ КОЛЕДА ДО ВАСИЛЬОВДЕН“ Организатор: ЦПРЛ-ОДК - Шумен – 054/ 860 056 14:30: „ТРАДИЦИЯТА ПОВЕЛЯВА“14:30: „ТРАДИЦИЯТА ПОВЕЛЯВА“20.12.2017
„ТРАДИЦИЯТА ПОВЕЛЯВА“ – пресъздаване на коледна обредност с коледари от НЧ „Развитие – 1897“, с. Дибич Организатор: НЧ „Ст. Чилингиров – 1963“ – 054/800 334 18:00: „ЛЕДО, ЛЕДО МОЙ КОЛЕДО“18:00: „ЛЕДО, ЛЕДО МОЙ КОЛЕДО“20.12.2017
„ЛЕДО, ЛЕДО МОЙ КОЛЕДО“ – концерт на АНПТ „Мадара“ и ДЮАНПТ „Звънче“ към НЧ „Тодор Петков – 1963“ Организатор: НЧ „Тодор Петков – 1963“ – 054/ 830 572 18:00: „ОТНОВО Е КОЛЕДА“18:00: „ОТНОВО Е КОЛЕДА“20.12.2017
„ОТНОВО Е КОЛЕДА“ – концерт на смесен хор „Родни звуци“ при НЧ „Добри Войников – 1856“ Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 18:00: „ОТНОВО Е КОЛЕДА“18:00: „ОТНОВО Е КОЛЕДА“20.12.2017
„ОТНОВО Е КОЛЕДА“ – концерт на смесен хор „Родни звуци“ при НЧ „Добри Войников – 1856“ и представителен хор при СУ „Сава Доброплодни“ Организатор: НЧ „Добри Войников – 1856“ – 054/ 875 586 18:00: „ХОРИСТИ“18:00: „ХОРИСТИ“20.12.2017
Коледен благотворителен спектакъл – „ХОРИСТИ“ Организатор: ДКТ „Васил Друмев“ – 054/ 800 275 |
21.12.2017Всеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИВсеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИдекември 18-22, 2017Всеки ден
ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИ – по програма Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 17:00: НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ СПОРТИСТИ НА ОБЩИНА ШУМЕН ЗА 2017 ГОДИНА17:00: НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ СПОРТИСТИ НА ОБЩИНА ШУМЕН ЗА 2017 ГОДИНА21.12.2017
НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ СПОРТИСТИ НА ОБЩИНА ШУМЕН ЗА 2017 ГОДИНА 18:00: „КОЛЕДА Е…“18:00: „КОЛЕДА Е…“21.12.2017
„КОЛЕДА Е…“ – спектакъл на АНПТ „ШУМЕН“ Организатор: Община Шумен – 054/ 857 751 19:00: КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА СИМФОНИЕТА – ШУМЕН19:00: КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА СИМФОНИЕТА – ШУМЕН21.12.2017
КОЛЕДЕН КОНЦЕРТ НА СИМФОНИЕТА – ШУМЕН с участието на РУТ КОЛЕВА Организатор: Симфониета - Шумен – 054/ 800 267 |
22.12.2017Всеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИВсеки ден: ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИдекември 18-22, 2017Всеки ден
ФИЛМОВ МАРАТОН С КОЛЕДНИ АНИМАЦИИ – по програма Организатор: РБ „Ст. Чилингиров“ – 054/ 876 809 15:00: „УНГАРСКА КОЛЕДА“15:00: „УНГАРСКА КОЛЕДА“22.12.2017
„УНГАРСКА КОЛЕДА“ – съвместно с Шаролта Папай и Къща музей „Лайош Кошут“ Организатор: НЧ „Напредък – 1869” – 054/ 862 627 |
23.12.20179:30: ПАДИНГТЪН 2 – БЕЗПЛАТНА ПРОЖЕКЦИЯ 2D9:30: ПАДИНГТЪН 2 – БЕЗПЛАТНА ПРОЖЕКЦИЯ 2D23.12.2017
ПАДИНГТЪН 2 – БЕЗПЛАТНА ПРОЖЕКЦИЯ 2D Организатор: Община Шумен – 054/857 670, Младежки дом, Latona cinema |
24.12.20179:30: КРАДЦИ НА ЯДКИ 2: ЛУДИ ПО ПРИРОДА – БЕЗПЛАТНА ПРОЖЕКЦИЯ 3D9:30: КРАДЦИ НА ЯДКИ 2: ЛУДИ ПО ПРИРОДА – БЕЗПЛАТНА ПРОЖЕКЦИЯ 3D24.12.2017
КРАДЦИ НА ЯДКИ 2: ЛУДИ ПО ПРИРОДА – БЕЗПЛАТНА ПРОЖЕКЦИЯ 3D Организатор: Община Шумен – 054/857 670, Младежки дом, Latona cinema 22:00: „КОЛЕДУВАНЕ“22:00: „КОЛЕДУВАНЕ“24.12.2017
„КОЛЕДУВАНЕ“ – пресъздаване на обичая Организатор: НЧ „Асен Златаров – 1872“ – 054/ 828 673 |
25.12.2017 | 26.12.2017 | 27.12.2017 | 28.12.2017 | 29.12.2017 | 30.12.2017 | 31.12.201722:00: НОВОГОДИШНА ПРИКАЗКА22:00: НОВОГОДИШНА ПРИКАЗКА31.12.2017
НОВОГОДИШНА ПРИКАЗКА – концерт с участието на на Брас бенд „Виво Монтана“, рок група „The lefties”, АНПТ „Мадара“, Христина Лечева Организатор: Община Шумен – 054/ 857 751 |