пнпонеделник | втвторник | срсряда | чтчетвъртък | птпетък | сбсъбота | нднеделя |
---|---|---|---|---|---|---|
29.04.2019 | 30.04.2019 | 01.05.2019 | 02.05.2019 | 03.05.201916:00: „ЦВЕТЯ“16:00: „ЦВЕТЯ“03.05.2019 16.00 ч. – НЧ „Напредък – 1869” 17:30: „ГЕРГЬОВДЕНСКА ЛЮЛКА“17:30: „ГЕРГЬОВДЕНСКА ЛЮЛКА“03.05.2019 17.30 ч. – НЧ „Тодор Петков - 1963“ 18:30: „МАЙСКИ ЦВЕТЯ“18:30: „МАЙСКИ ЦВЕТЯ“03.05.2019 18.30 ч. – НЧ „Ст. Чилингиров - 1963“ |
04.05.201911:00: „КИТАРА ПРЕЗ ВРЕМЕТО“11:00: „КИТАРА ПРЕЗ ВРЕМЕТО“04.05.2019 11.00 ч. – Комплекс „Авшарян“ 19:00: „ЗАБЛЕЯЛО МИ Е АГЪНЦЕ“ – ТРАДИЦИОНЕН ГЕРГЬОВСКИ СЪБОР И ДЕН НА МОЕТО РОДНО СЕЛО19:00: „ЗАБЛЕЯЛО МИ Е АГЪНЦЕ“ – ТРАДИЦИОНЕН ГЕРГЬОВСКИ СЪБОР И ДЕН НА МОЕТО РОДНО СЕЛО04.05.2019 19.00 ч. – НЧ „Добри Люцканов – 1912“ – с. Васил Друмев |
05.05.2019 |
06.05.201910:00: ГЕРГЬОВДЕН10:00: ГЕРГЬОВДЕН06.05.2019 10.00 ч. – НЧ „Развитие – 1895“, с. Салманово 10:00: „ГЕРГЬОВСКО ВЕСЕЛИЕ“10:00: „ГЕРГЬОВСКО ВЕСЕЛИЕ“06.05.2019 10.00 ч. – НЧ „Ст. Чилингиров - 1963“ 11:00: „ГЕРГЬОВДЕН“ – ДЕН НА СЕЛО МАДАРА11:00: „ГЕРГЬОВДЕН“ – ДЕН НА СЕЛО МАДАРА06.05.2019 11.00 ч. – НЧ „Просвета – 1908“, с. Мадара |
07.05.201910:00: „ЗАДЯВКИ, НАДИГРАВКИ“10:00: „ЗАДЯВКИ, НАДИГРАВКИ“07.05.2019 10.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ 10:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“10:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“07.05.2019 – 12.05.2019 10.00-22.00 ч. – Офис-сграда на бул. „Ришки проход“ 193 18:00: „ПОХОД В КУЛТУРАТА НА СЛАВЯНСКИТЕ НАРОДИ“18:00: „ПОХОД В КУЛТУРАТА НА СЛАВЯНСКИТЕ НАРОДИ“07.05.2019 18.00 ч. – НЧ „Пробуда – 1958“ |
08.05.201910:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“10:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“07.05.2019 – 12.05.2019 10.00-22.00 ч. – Офис-сграда на бул. „Ришки проход“ 193 16:00: „БЪДЕЩЕТО НА ЕВРОПА”16:00: „БЪДЕЩЕТО НА ЕВРОПА”08.05.2019 Фоайе – II етаж на РБ „Ст. Чилингиров“ 19:00: „ХОРА НА ДРЕВНИТЕ ПРОФЕСИИ“19:00: „ХОРА НА ДРЕВНИТЕ ПРОФЕСИИ“08.05.2019 19.00 ч. – Камерна зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
09.05.201910:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“10:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“07.05.2019 – 12.05.2019 10.00-22.00 ч. – Офис-сграда на бул. „Ришки проход“ 193 Всеки ден: 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕНВсеки ден: 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕНмай 9-11, 2019Всеки ден 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕН 12.00 ч., пл. „Кристал“, Паметник на загиналите във войните шуменци II етаж на Художествена галерия „Елена Карамихайлова“ 10 май (петък) комплекс „Авшарян“ и къща музей „Добри Войников“ 11.00 ч., пешеходна зона на бул. „Славянски“ 16.30 ч., парка между Община Шумен и Регионална библиотека 17.30 ч., пред Административен съд 18.30 ч., открита сцена, пл. „Освобождение“ 11 май (събота) – ДЕН НА ШУМЕН 11.00 ч., зала 363 на Община Шумен 11.00 ч., пред Драматично-куклен театър „В. Друмев“ 11.30 ч., открита сцена, пл. „Освобождение“ 16.00 ч., от пл. „Кристал“ до Община Шумен 18.15 ч., пред Драматично-куклен театър „В. Друмев“ 19.00 ч. , открита сцена, пл. „Освобождение“ 10:00: „КОТЕТО ДЖАФ“10:00: „КОТЕТО ДЖАФ“09.05.2019 10.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ 15:00: СРЕЩА С ИВО СИРОМАХОВ И КНИГИТЕ МУ ЗА ДЕЦА „МАЛКИ ПРИКАЗКИ" И „ПРИКАЗКИ ОТ ПЛАНИНАТА”15:00: СРЕЩА С ИВО СИРОМАХОВ И КНИГИТЕ МУ ЗА ДЕЦА „МАЛКИ ПРИКАЗКИ" И „ПРИКАЗКИ ОТ ПЛАНИНАТА”09.05.2019 РБ „Стилиян Чилингиров“ 17:00: „АРТ МИЛЕНИУМ”17:00: „АРТ МИЛЕНИУМ”09.05.2019 17.00 ч. – Изложбена зала 17:30: СРЕЩА С ИВО СИРОМАХОВ И ТЕКСТОВЕТЕ МУ ЗА ВЪЗРАСТНИ И РАЗГОВОР ПО АКТУАЛНИ ТЕМИ17:30: СРЕЩА С ИВО СИРОМАХОВ И ТЕКСТОВЕТЕ МУ ЗА ВЪЗРАСТНИ И РАЗГОВОР ПО АКТУАЛНИ ТЕМИ09.05.2019 17.30 ч. – Фоайе – II етаж 18:00: ПРОЛЕТЕН КОНЦЕРТ18:00: ПРОЛЕТЕН КОНЦЕРТ09.05.2019 18.00 ч. – Концертна зала на НЧ „Добри Войников – 1856“ 19:00: ПРАЗНИЧЕН КОНЦЕРТ19:00: ПРАЗНИЧЕН КОНЦЕРТ09.05.2019 19.05 ч. – Концертна зала „Проф. Венета Вичева“ – Община Шумен |
10.05.201910:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“10:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“07.05.2019 – 12.05.2019 10.00-22.00 ч. – Офис-сграда на бул. „Ришки проход“ 193 Всеки ден: 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕНВсеки ден: 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕНмай 9-11, 2019Всеки ден 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕН 12.00 ч., пл. „Кристал“, Паметник на загиналите във войните шуменци II етаж на Художествена галерия „Елена Карамихайлова“ 10 май (петък) комплекс „Авшарян“ и къща музей „Добри Войников“ 11.00 ч., пешеходна зона на бул. „Славянски“ 16.30 ч., парка между Община Шумен и Регионална библиотека 17.30 ч., пред Административен съд 18.30 ч., открита сцена, пл. „Освобождение“ 11 май (събота) – ДЕН НА ШУМЕН 11.00 ч., зала 363 на Община Шумен 11.00 ч., пред Драматично-куклен театър „В. Друмев“ 11.30 ч., открита сцена, пл. „Освобождение“ 16.00 ч., от пл. „Кристал“ до Община Шумен 18.15 ч., пред Драматично-куклен театър „В. Друмев“ 19.00 ч. , открита сцена, пл. „Освобождение“ Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ |
11.05.201910:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“10:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“07.05.2019 – 12.05.2019 10.00-22.00 ч. – Офис-сграда на бул. „Ришки проход“ 193 Всеки ден: 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕНВсеки ден: 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕНмай 9-11, 2019Всеки ден 11 МАЙ – ДЕН НА ШУМЕН 12.00 ч., пл. „Кристал“, Паметник на загиналите във войните шуменци II етаж на Художествена галерия „Елена Карамихайлова“ 10 май (петък) комплекс „Авшарян“ и къща музей „Добри Войников“ 11.00 ч., пешеходна зона на бул. „Славянски“ 16.30 ч., парка между Община Шумен и Регионална библиотека 17.30 ч., пред Административен съд 18.30 ч., открита сцена, пл. „Освобождение“ 11 май (събота) – ДЕН НА ШУМЕН 11.00 ч., зала 363 на Община Шумен 11.00 ч., пред Драматично-куклен театър „В. Друмев“ 11.30 ч., открита сцена, пл. „Освобождение“ 16.00 ч., от пл. „Кристал“ до Община Шумен 18.15 ч., пред Драматично-куклен театър „В. Друмев“ 19.00 ч. , открита сцена, пл. „Освобождение“ Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ |
12.05.201910:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“10:00: „ИСТОРИЧЕСКО ВЕЛИЧИЕ“07.05.2019 – 12.05.2019 10.00-22.00 ч. – Офис-сграда на бул. „Ришки проход“ 193 Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ |
13.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 15:00: В СВЕТА НА ДЕТСКАТА МУЗИКА15:00: В СВЕТА НА ДЕТСКАТА МУЗИКА13.05.2019 Фоайе – II етаж на РБ „Стилиян Чилингиров“ |
14.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 10:30: СРЕЩА С ПИСАТЕЛКАТА РАДОСТИНА НИКОЛОВА И КНИГИТЕ Й ЗА ДЕЦА10:30: СРЕЩА С ПИСАТЕЛКАТА РАДОСТИНА НИКОЛОВА И КНИГИТЕ Й ЗА ДЕЦА14.05.2019 10.30 ч. – Фоайе – II етаж на РБ „Ст. Чилингиров“ 17:30: ИЗЛОЖБА НА БИЖУТА УНИКАТИ НА РУМЯНА ЦЕКОВА17:30: ИЗЛОЖБА НА БИЖУТА УНИКАТИ НА РУМЯНА ЦЕКОВА14.05.2019 17.30 ч. – НЧ „Напредък – 1869” |
15.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 17:30: ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА ЛИТЕРАТУРАТА17:30: ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА ЛИТЕРАТУРАТА15.05.2019 17.30 ч. – РБ „Ст. Чилингиров“ 17:30: „ВЕСЕЛ СТАРТ“17:30: „ВЕСЕЛ СТАРТ“15.05.2019 17.30 ч. – Зала „Арена Шумен“ 18:00: ВЕЧЕР НА МАКЕДОНСКОТО КИНО, ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМИ НА КИНОКЛУБ „МИЛТОН МАНАКИ“, БИТОЛЯ18:00: ВЕЧЕР НА МАКЕДОНСКОТО КИНО, ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМИ НА КИНОКЛУБ „МИЛТОН МАНАКИ“, БИТОЛЯ15.05.2019 18.00 ч. –- Зала „Сава Доброплодни“ на НЧ „Добри Войников – 1856“ |
16.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 18:30: МИНИ КИНОФЕСТИВАЛ С ДИСКУСИЯ „НЕВЪЗМОЖНОТО ОБРАЗОВАНИЕ” – ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМА „АЗБУКА”18:30: МИНИ КИНОФЕСТИВАЛ С ДИСКУСИЯ „НЕВЪЗМОЖНОТО ОБРАЗОВАНИЕ” – ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМА „АЗБУКА”16.05.2019 18.30-21.00 ч. – Фоайе – II етаж на РБ „Ст. Чилингиров“ 19:00: СИМФОНИЧЕН КОНЦЕРТ19:00: СИМФОНИЧЕН КОНЦЕРТ16.05.2019 19.05 ч. – Концертна зала „Проф. Венета Вичева“ – Община Шумен |
17.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН СТУДЕНТСКИ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС „БОЯН ПЕНЕВ“Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН СТУДЕНТСКИ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС „БОЯН ПЕНЕВ“май 17-19, 2019Всеки ден ШУ „Епископ Константин Преславски“ 10:00: УЪРКШОП ПО ТЕМАТА „НЕВЪЗМОЖНОТО ОБРАЗОВАНИЕ”10:00: УЪРКШОП ПО ТЕМАТА „НЕВЪЗМОЖНОТО ОБРАЗОВАНИЕ”17.05.2019 10.00-13.00 ч. – Заседателна зала на РБ „Ст. Чилингиров“ |
18.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН СТУДЕНТСКИ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС „БОЯН ПЕНЕВ“Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН СТУДЕНТСКИ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС „БОЯН ПЕНЕВ“май 17-19, 2019Всеки ден ШУ „Епископ Константин Преславски“ 16:00: ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА МУЗЕИТЕ16:00: ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА МУЗЕИТЕ18.05.2019 16.00-24.00 ч. – ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА МУЗЕИТЕ – вход свободен на всички експозиции в града |
19.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН СТУДЕНТСКИ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС „БОЯН ПЕНЕВ“Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН СТУДЕНТСКИ ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС „БОЯН ПЕНЕВ“май 17-19, 2019Всеки ден ШУ „Епископ Константин Преславски“ 11:00: НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС „МАДАРСКИ КОННИК11:00: НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС „МАДАРСКИ КОННИК19.05.2019 11.00 ч. – Комплекс „Авшарян“ |
20.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ |
21.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 17:00: „СЕЛО ЧЕРЕНЧА – МИНАЛО И СЪВРЕМЕННОСТ“17:00: „СЕЛО ЧЕРЕНЧА – МИНАЛО И СЪВРЕМЕННОСТ“21.05.2019 17.00 ч. – НЧ „Напредък – 1869” |
22.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 17:30: „БЪЛГАРСКА НАРОДНА ПРИКАЗКА В КАРТИНА“17:30: „БЪЛГАРСКА НАРОДНА ПРИКАЗКА В КАРТИНА“22.05.2019 17.30 ч. – Къща музей „Панайот Волов“ 20:00: „ЧОВЕКЪТ ФИКРЕТ ИНДЖЕ“20:00: „ЧОВЕКЪТ ФИКРЕТ ИНДЖЕ“22.05.2019 18.00 ч. – Голяма зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
23.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 10:00: НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС „БЪЛГАРИЯ В СЪРЦАТА И МЕЧТИТЕ НИ“10:00: НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС „БЪЛГАРИЯ В СЪРЦАТА И МЕЧТИТЕ НИ“23.05.2019 10.00 ч. – НЧ „Боян Пенев – 1949“ 19:00: ПРАЗНИЧЕН КОНЦЕРТ19:00: ПРАЗНИЧЕН КОНЦЕРТ23.05.2019 19.05 ч. – Концертна зала „Проф. Венета Вичева“ – Община Шумен 19:00: „НИРВАНА“19:00: „НИРВАНА“23.05.2019 19.00 ч. – Камерна зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
24.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ Всеки ден: 24 МАЙ – ДЕН НА БЪЛГАРСКАТА ПРОСВЕТА И КУЛТУРА И НА СЛАВЯНСКАТА ПИСМЕНОСТВсеки ден: 24 МАЙ – ДЕН НА БЪЛГАРСКАТА ПРОСВЕТА И КУЛТУРА И НА СЛАВЯНСКАТА ПИСМЕНОСТ24.05.2019Всеки ден 24 МАЙ – ДЕН НА БЪЛГАРСКАТА ПРОСВЕТА И КУЛТУРА И НА СЛАВЯНСКАТА ПИСМЕНОСТ 23 май 2019 г. 24 май 2019 г. Тържествено връчване на Наградата на Шумен Празничен концерт на Destiny Quartet |
25.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ |
26.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 11:00: „КОТЕТО ДЖАФ“11:00: „КОТЕТО ДЖАФ“26.05.2019 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |
27.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 11:00: „ЗАДЯВКИ, НАДИГРАВКИ“11:00: „ЗАДЯВКИ, НАДИГРАВКИ“27.05.2019 11.00 ч. – Голяма зала на ДКТ „Васил Друмев“ 19:30: ОТКРИВАНЕ НА МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА ПИАНИСТИ И ЦИГУЛАРИ „ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ“19:30: ОТКРИВАНЕ НА МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА ПИАНИСТИ И ЦИГУЛАРИ „ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ“27.05.2019 19.30 ч. – Концертна зала на НЧ „Добри Войников – 1856“ |
28.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 18:30: „СНИМКИ И СПОМЕНИ ОТ КАБИНЕТА НА ВЛАДИГЕРОВ18:30: „СНИМКИ И СПОМЕНИ ОТ КАБИНЕТА НА ВЛАДИГЕРОВ28.05.2019 18.30 ч. – Фоайе – II етаж на РБ „Ст. Чилингиров“ |
29.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ |
30.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ |
31.05.2019Всеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИВсеки ден: ПРОФЕСИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БИБЛИОТЕЧНИТЕ И ИНФОРМАЦИОННИ СПЕЦИАЛИСТИмай 10-31, 2019Всеки ден РБ „Ст. Чилингиров“ 17:30: „ЗДРАВЕЙ, ВАКАНЦИЯ!“17:30: „ЗДРАВЕЙ, ВАКАНЦИЯ!“31.05.2019 17.30 ч. – НЧ „Напредък – 1869” 18:30: „НОЩ В БИБЛИОТЕКАТА“18:30: „НОЩ В БИБЛИОТЕКАТА“31.05.2019 18.30-00.00 ч. – РБ „Ст. Чилингиров“ |
01.06.2019Всеки ден: 1 юниВсеки ден: 1 юни01.06.2019Всеки ден 9.00 ч.-16.00 ч. – Мемориален комплекс „Създатели на българската държава“ 9.30 ч. – Къща музей „Панайот Волов“ 10.00 ч. – Градска градина 10.00 ч. – от ДКТ „В. Друмев“ до Градската градина 10.00 ч.-18.00 ч. – Регионален исторически музей – Шумен 10.00 ч.-16.00 ч. – Регионална библиотека „Ст. Чилингиров“ 11.00 ч. – Национален историко-археологически резерват „Плиска“ 11.30 ч. – Младежки дом 12.00 ч.-13.30 ч. – Магазин BulMag, кв. „Б. Българанов“ 17.00 ч. – НЧ „Добри Люцканов – 1912“, с. Васил Друмев |
02.06.201911:00: „КОТЕТО ДЖАФ“11:00: „КОТЕТО ДЖАФ“02.06.2019 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ 12:00: ДЕН НА БОТЕВ И НА ЗАГИНАЛИТЕ ЗА СВОБОДАТА И НЕЗАВИСИМОСТТА НА БЪЛГАРИЯ12:00: ДЕН НА БОТЕВ И НА ЗАГИНАЛИТЕ ЗА СВОБОДАТА И НЕЗАВИСИМОСТТА НА БЪЛГАРИЯ02.06.2019 12.00 ч. – Пред Паметник на загиналите във войните шуменци, пл. „Кристал“ |