януари 2022
понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
27.12.2021 28.12.2021 29.12.2021 30.12.2021 31.12.2021

22:30: Празничен Новогодишен концерт – Оркестър „Плам“ с ръководител Пламен Димитров

22:30: Празничен Новогодишен концерт – Оркестър „Плам“ с ръководител Пламен Димитров
01.01.2022 02.01.2022
03.01.2022 04.01.2022 05.01.2022 06.01.2022

18:30: Новогодишен концерт във виенски стил на Симфониета Шумен

18:30: Новогодишен концерт във виенски стил на Симфониета Шумен
07.01.2022 08.01.2022 09.01.2022
10.01.2022 11.01.2022 12.01.2022 13.01.2022

18:30: Концерт с участието на млади виртуози от класа по цигулка на Благородна Танева

18:30: Концерт с участието на млади виртуози от класа по цигулка на Благородна Танева

18:30: Концерт с участието на млади виртуози от класа по цигулка на Благородна Танева

18:30: Концерт с участието на млади виртуози от класа по цигулка на Благородна Танева

18:30: „Жена ми се казва Борис“

18:30: „Жена ми се казва Борис“
14.01.2022 15.01.2022

Всеки ден: Изложба, посветена на 400 години от рождението на Жан-Батист Молиер

Всеки ден: Изложба, посветена на 400 години от рождението на Жан-Батист Молиер

Всеки ден: Изложба, посветена на 400 години от рождението на Жан-Батист Молиер

Всеки ден: Изложба, посветена на 400 години от рождението на Жан-Батист Молиер

11:00: „Задявки, надигравки“ от Съби Събев

11:00: „Задявки, надигравки“ от Съби Събев
16.01.2022

11:00: „Жълтата червена шапчица“ по Джани Родари

11:00: „Жълтата червена шапчица“ по Джани Родари
17.01.2022 18.01.2022

Всеки ден: Изложба, посветена на 400 години от рождението на Жан-Батист Молиер

Всеки ден: Изложба, посветена на 400 години от рождението на Жан-Батист Молиер
19.01.2022

19:00: „Осъдени души“ от Димитър Димов

19:00: „Осъдени души“ от Димитър Димов
20.01.2022

Всеки ден: Представяне на стихосбирка „Град на изчезващи видове“ на Илияна Генова

Всеки ден: Представяне на стихосбирка „Град на изчезващи видове“ на Илияна Генова

17:00: Изложба живопис „Сакрални пространства“

17:00: Изложба живопис „Сакрални пространства“

18:35: Цикъл „Гостуващи диригенти“

18:35: Цикъл „Гостуващи диригенти“
21.01.2022 22.01.2022

11:00: „Косе Босе“ – гостува ДКТ Търговище

11:00: „Косе Босе“ – гостува ДКТ Търговище
23.01.2022

11:00: „Закуска за принцеси“ от Янко Митев

11:00: „Закуска за принцеси“ от Янко Митев
24.01.2022 25.01.2022 26.01.2022 27.01.2022

Всеки ден: 190 години от рождението на Луис Карол – среща разговор

Всеки ден: 190 години от рождението на Луис Карол – среща разговор

18:35: Цикъл „Гостуващи диригенти“

18:35: Цикъл „Гостуващи диригенти“
28.01.2022 29.01.2022

11:00: „Тримата братя и златната ябълка“ – българска народна приказка

11:00: „Тримата братя и златната ябълка“ – българска народна приказка
30.01.2022

11:00: „Историите на Мистър Хепи“ по Доналд Бисет

11:00: „Историите на Мистър Хепи“ по Доналд Бисет
31.01.2022 01.02.2022 02.02.2022 03.02.2022 04.02.2022 05.02.2022 06.02.2022

СЪБИТИЯ

януари 2022
понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
27.12.2021 28.12.2021 29.12.2021 30.12.2021 31.12.2021 01.01.2022 02.01.2022
03.01.2022 04.01.2022 05.01.2022 06.01.2022 07.01.2022 08.01.2022 09.01.2022
10.01.2022 11.01.2022 12.01.2022 13.01.2022 14.01.2022 15.01.2022 16.01.2022
17.01.2022 18.01.2022 19.01.2022 20.01.2022 21.01.2022 22.01.2022 23.01.2022
24.01.2022 25.01.2022 26.01.2022 27.01.2022 28.01.2022 29.01.2022 30.01.2022
31.01.2022 01.02.2022 02.02.2022 03.02.2022 04.02.2022 05.02.2022 06.02.2022
Skip to content