септември 2020
понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
31.08.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ЖИВОПИС „ШУМЕНСКО ПЛАТО“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ЖИВОПИС „ШУМЕНСКО ПЛАТО“
01.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ЖИВОПИС „ШУМЕНСКО ПЛАТО“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ЖИВОПИС „ШУМЕНСКО ПЛАТО“

14:00: ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА СВЕТОВНИЯ ДЕН НА МИРА

14:00: ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА СВЕТОВНИЯ ДЕН НА МИРА
02.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“
03.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

18:00: ПРЕДСТАВЯНЕ НА СТИХОСБИРКАТА „Когато мак разцъфне...“ НА НЕЛИ ДИМИТРОВА

18:00: ПРЕДСТАВЯНЕ НА СТИХОСБИРКАТА „Когато мак разцъфне...“ НА НЕЛИ ДИМИТРОВА

19:00: АВТОКИНО

19:00: АВТОКИНО

19:00: КОНЦЕРТ – СПЕКТАКЪЛ „Младостта пее и танцува“ НА НИКОЛИНА ЧАКЪРДЪКОВА

19:00: КОНЦЕРТ – СПЕКТАКЪЛ „Младостта пее и танцува“ НА НИКОЛИНА ЧАКЪРДЪКОВА
04.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

19:00: АВТОКИНО

19:00: АВТОКИНО
05.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

16:00: ТВОРЧЕСКА СРЕЩА С ПОЕТА ТИХОМИР ЕТЪРСКИ ПО ПОВОД НОВАТА МУ КНИГА

16:00: ТВОРЧЕСКА СРЕЩА С ПОЕТА ТИХОМИР ЕТЪРСКИ ПО ПОВОД НОВАТА МУ КНИГА
06.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

10:00: ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА ДЕНЯ НА СЪЕДИНЕНИЕТО

10:00: ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА ДЕНЯ НА СЪЕДИНЕНИЕТО
07.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“
08.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

17:00: ИЗЛОЖБА АКВАРЕЛ НА ВЪЛЧО ВЪЛЧЕВ

17:00: ИЗЛОЖБА АКВАРЕЛ НА ВЪЛЧО ВЪЛЧЕВ
09.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“
10.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“
11.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

18:30: КОНЦЕРТ НА ЕТНО ГРУПА „ОСНОВНО ВЕТРОВЕ“

18:30: КОНЦЕРТ НА ЕТНО ГРУПА „ОСНОВНО ВЕТРОВЕ“
12.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

20:00: КОНЦЕРТ – СПЕКТАКЪЛ „ Curiosas по време на Романтизма“ ( „Жените по време на Романтизма“ )

20:00: КОНЦЕРТ – СПЕКТАКЪЛ „ Curiosas по време на Романтизма“ ( „Жените по време на Романтизма“ )
13.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“
14.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“
15.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

18:00: "Северна песен" - Концерт на трио Владигерови в град Шумен

18:00: "Северна песен" - Концерт на трио Владигерови в град Шумен
16.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“
17.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“
18.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

11:30: НАЦИОНАЛЕН ПАНАИР НА ЗАНАЯТИТЕ „МАЙСТОРИИ“

11:30: НАЦИОНАЛЕН ПАНАИР НА ЗАНАЯТИТЕ „МАЙСТОРИИ“
19.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

11:30: НАЦИОНАЛЕН ПАНАИР НА ЗАНАЯТИТЕ „МАЙСТОРИИ“

11:30: НАЦИОНАЛЕН ПАНАИР НА ЗАНАЯТИТЕ „МАЙСТОРИИ“

12:45: Рали „Стари столици“ – 50 – то юбилейно издание

12:45: Рали „Стари столици“ – 50 – то юбилейно издание

17:00: ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА МУЗЕИТЕ

17:00: ЕВРОПЕЙСКА НОЩ НА МУЗЕИТЕ

18:00: Благотворителен концерт на фондация „Гален Темелков”

18:00: Благотворителен концерт на фондация „Гален Темелков”
20.09.2020

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

Всеки ден: НАЦИОНАЛЕН ПЛЕНЕР ПО ФОТОГРАФИЯ „ШУМЕН – ПОЗНАТ И НЕПОЗНАТ“

12:45: Рали „Стари столици“ – 50 – то юбилейно издание

12:45: Рали „Стари столици“ – 50 – то юбилейно издание

11:00: ПРЕМИЕРА – „Приказка за годишните времена“

11:00: ПРЕМИЕРА – „Приказка за годишните времена“
21.09.2020 22.09.2020

12:00: ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА ДЕНЯ НА НЕЗАВИСИМОСТТА НА БЪЛГАРИЯ

12:00: ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА ДЕНЯ НА НЕЗАВИСИМОСТТА НА БЪЛГАРИЯ
23.09.2020 24.09.2020

18:30: Традиционно театрално дефиле и официално откриване на театралния сезон

18:30: Традиционно театрално дефиле и официално откриване на театралния сезон

19:00: ПРЕМИЕРА на спектакъла „Две“ от Таня Шахова

19:00: ПРЕМИЕРА на спектакъла „Две“ от Таня Шахова
25.09.2020

18:30: 50 ГОДИНИ ТВОРЧЕСКИ ПЪТ НА ГРУПА ЗА АВТЕНТИЧЕН ФОЛКЛОР „ВЕСЕЛИНА“

18:30: 50 ГОДИНИ ТВОРЧЕСКИ ПЪТ НА ГРУПА ЗА АВТЕНТИЧЕН ФОЛКЛОР „ВЕСЕЛИНА“
26.09.2020 27.09.2020

11:00: КУКЛЕН СПЕКТАКЪЛ

11:00: КУКЛЕН СПЕКТАКЪЛ
28.09.2020 29.09.2020 30.09.2020

18:30: КОНЦЕРТ-СПЕКТАКЪЛ НА ТАНЦОВА ГРУПА „ЕМОУШЪН“

18:30: КОНЦЕРТ-СПЕКТАКЪЛ НА ТАНЦОВА ГРУПА „ЕМОУШЪН“

19:00: ШОУ НА ВЕНТРОЛОГА ДИМИТЪР ИВАНОВ

19:00: ШОУ НА ВЕНТРОЛОГА ДИМИТЪР ИВАНОВ
01.10.2020 02.10.2020 03.10.2020 04.10.2020

СЪБИТИЯ

септември 2020
понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
31.08.2020 01.09.2020 02.09.2020 03.09.2020 04.09.2020 05.09.2020 06.09.2020
07.09.2020 08.09.2020 09.09.2020 10.09.2020 11.09.2020 12.09.2020 13.09.2020
14.09.2020 15.09.2020 16.09.2020 17.09.2020 18.09.2020 19.09.2020 20.09.2020
21.09.2020 22.09.2020 23.09.2020 24.09.2020 25.09.2020 26.09.2020 27.09.2020
28.09.2020 29.09.2020 30.09.2020 01.10.2020 02.10.2020 03.10.2020 04.10.2020