пнпонеделник | втвторник | срсряда | чтчетвъртък | птпетък | сбсъбота | нднеделя |
---|---|---|---|---|---|---|
26.02.20249:00: Благотворителен мартенски базар9:00: Благотворителен мартенски базар19.02.2024 – 01.03.2024 – 09.00 – пред сградата на ЦПЛР-ОДК „Анастас Стоянов“ 13:00: „Работилницата на Баба Марта“ – изработка на мартеници13:00: „Работилницата на Баба Марта“ – изработка на мартеници22.02.2024 – 29.02.2024 13:00 ч. – НЧ „Развитие-1897“, с. Дибич 10:30: „Плети, плети Бабо Марто!“10:30: „Плети, плети Бабо Марто!“26.02.2024 – 10.30 ч. – НЧ „Просвета-1925“, с. Илия Блъсково 11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго26.02.2024 – 03.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ |
27.02.20249:00: Благотворителен мартенски базар9:00: Благотворителен мартенски базар19.02.2024 – 01.03.2024 – 09.00 – пред сградата на ЦПЛР-ОДК „Анастас Стоянов“ 13:00: „Работилницата на Баба Марта“ – изработка на мартеници13:00: „Работилницата на Баба Марта“ – изработка на мартеници22.02.2024 – 29.02.2024 13:00 ч. – НЧ „Развитие-1897“, с. Дибич 11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго26.02.2024 – 03.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ |
28.02.20249:00: Благотворителен мартенски базар9:00: Благотворителен мартенски базар19.02.2024 – 01.03.2024 – 09.00 – пред сградата на ЦПЛР-ОДК „Анастас Стоянов“ 13:00: „Работилницата на Баба Марта“ – изработка на мартеници13:00: „Работилницата на Баба Марта“ – изработка на мартеници22.02.2024 – 29.02.2024 13:00 ч. – НЧ „Развитие-1897“, с. Дибич 11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго26.02.2024 – 03.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 11:00: Изложба-базар „Честита Баба Марта“11:00: Изложба-базар „Честита Баба Марта“28.02.2024 – 01.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“
17:30: Среща с автограф с Владимир Дръндаревски и представяне на „Книга за щастието“17:30: Среща с автограф с Владимир Дръндаревски и представяне на „Книга за щастието“28.02.2024 – 17.30 ч. – фоайе на втория етаж на Регионалната библиотека „Стилиян Чилингиров“ 19:00: „Болница накрай света“19:00: „Болница накрай света“28.02.2024 – 19.00 ч. – Голяма зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |
29.02.20249:00: Благотворителен мартенски базар9:00: Благотворителен мартенски базар19.02.2024 – 01.03.2024 – 09.00 – пред сградата на ЦПЛР-ОДК „Анастас Стоянов“ 13:00: „Работилницата на Баба Марта“ – изработка на мартеници13:00: „Работилницата на Баба Марта“ – изработка на мартеници22.02.2024 – 29.02.2024 13:00 ч. – НЧ „Развитие-1897“, с. Дибич 11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго26.02.2024 – 03.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 11:00: Изложба-базар „Честита Баба Марта“11:00: Изложба-базар „Честита Баба Марта“28.02.2024 – 01.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“
Всеки ден: Дравска епопеяВсеки ден: Дравска епопея29.02.2024Всеки ден Площад „Кристал“ 13:30: IV Национален ученически конкурс за стихотворение и есе на тема „Любовта е...“13:30: IV Национален ученически конкурс за стихотворение и есе на тема „Любовта е...“29.02.2024 – 13.30 ч. – Общински младежки дом – Шумен 17:30: „Най-редкият ден в календара“ – изложба на календарчета на Ирена Малева17:30: „Най-редкият ден в календара“ – изложба на календарчета на Ирена Малева29.02.2024 – 17.30 ч. – изложбената зала на Регионалната библиотека „Стилиян Чилингиров“ 18:00: „От конци бели и червени, с пожелание да сме здрави и засмени“ – вечер на малкия самодеец18:00: „От конци бели и червени, с пожелание да сме здрави и засмени“ – вечер на малкия самодеец29.02.2024 – 18.00 ч. – читалищен салон на НЧ „Асен Златаров-1872“ 18:35: Шостакович – Концерт за виолончело и оркестър 118:35: Шостакович – Концерт за виолончело и оркестър 129.02.2024 – 18.35 ч. – концертна зала „Проф. Венета Вичева“ 19:00: „Стендъп комеди“19:00: „Стендъп комеди“29.02.2024 – 19.00 ч. – Голяма зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |
01.03.20249:00: Благотворителен мартенски базар9:00: Благотворителен мартенски базар19.02.2024 – 01.03.2024 – 09.00 – пред сградата на ЦПЛР-ОДК „Анастас Стоянов“ 11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго26.02.2024 – 03.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 11:00: Изложба-базар „Честита Баба Марта“11:00: Изложба-базар „Честита Баба Марта“28.02.2024 – 01.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“
10:00: Да си спомним за „чутовния връх“ – урок по родолюбие с ученици от IX ОУ „Панайот Волов“10:00: Да си спомним за „чутовния връх“ – урок по родолюбие с ученици от IX ОУ „Панайот Волов“01.03.2024 – 10.00 ч. – Читалищен салон на НЧ „Асен Златаров-1872“ 10:00: На ръчичка мартеничка10:00: На ръчичка мартеничка01.03.2024 – 10.00 ч. – Посрещане на Бана Марта в ДГ „Брезичка“, НУ „Княз Борис I“ и СУ „Трайко Симеонов“ 10:00: Посрещане на Баба Марта10:00: Посрещане на Баба Марта01.03.2024 – 10.00 ч. – НЧ „Изгрев-1929“, с. Ветрище 11:00: Запознаване на най-малките с историята на мартеницата. Инициатива с втора възрастова група от ДГ „Космонавт“11:00: Запознаване на най-малките с историята на мартеницата. Инициатива с втора възрастова група от ДГ „Космонавт“01.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 11:00: „Музикална мартеница“ – празнична програма по случай Деня на любителското творчество с участието на читалищни състави11:00: „Музикална мартеница“ – празнична програма по случай Деня на любителското творчество с участието на читалищни състави01.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Напредък-1869“ 12:00: „Благодарим Ви, самодейци“ – честване на Деня на любителското-художествено творчество с колективите от читалището12:00: „Благодарим Ви, самодейци“ – честване на Деня на любителското-художествено творчество с колективите от читалището01.03.2024 – 12.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 16:00: „Да развеем българското знаме“ – инициатива с ученици от IX ОУ „Панайот Волов“16:00: „Да развеем българското знаме“ – инициатива с ученици от IX ОУ „Панайот Волов“01.03.2024 – 16.00 ч. – ДГ „Чучулига“ 17:00: Награждаване на участниците в XXVIII Регионален конкурс „Пижо и Пенда“17:00: Награждаване на участниците в XXVIII Регионален конкурс „Пижо и Пенда“01.03.2024 – 17.00 ч. – Общински младежки дом – Шумен 18:30: Първомартенски концерт на Детски танцов ансамбъл „Веселяче“18:30: Първомартенски концерт на Детски танцов ансамбъл „Веселяче“01.03.2024 – 18.30 ч. – Общински младежки дом – Шумен |
02.03.202411:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго26.02.2024 – 03.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 11:00: „Приключения в края на зимата“11:00: „Приключения в края на зимата“02.03.2024 – 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |
03.03.202411:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго11:00: Изложба-витрина от литературни произведения, посветена на Освобождението на България от Османско иго26.02.2024 – 03.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 9:00: Поднасяне на цветя на бюст-паметника на Панайот Волов9:00: Поднасяне на цветя на бюст-паметника на Панайот Волов03.03.2024 – 09.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 10:00: Изложба-базар на Регионална занаятчийска камара – Шумен10:00: Изложба-базар на Регионална занаятчийска камара – Шумен03.03.2024 – 10.00 ч. – 20.00 ч. – Площад „Кристал“ 10:00: „Оръжието като символ на доблест и чест“ – изложба на СНЦ „Жива история“ с исторически оръжия, национални кукли, накити и плетива10:00: „Оръжието като символ на доблест и чест“ – изложба на СНЦ „Жива история“ с исторически оръжия, национални кукли, накити и плетива03.03.2024 – 3 МАРТ – НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ 10:30: Заупокойна молитва за загиналите войни и опълченци за Освобождението на България и молебен за здраве10:30: Заупокойна молитва за загиналите войни и опълченци за Освобождението на България и молебен за здраве03.03.2024 – 10.30 ч. – храм „Свето Вознесение Господне“ 11:00: Поднасяне на венци и цветя на паметните почи на опълченците от Шумен и Шуменско пред храм „Свето Вознесение Господне“11:00: Поднасяне на венци и цветя на паметните почи на опълченците от Шумен и Шуменско пред храм „Свето Вознесение Господне“03.03.2024 – 11.00 ч. – храм „Свето Вознесение Господне“ 11:30: Изложба на детски рисунки от НУ „Княз Борис I” и НУ „Илия Рашков Блъсков“11:30: Изложба на детски рисунки от НУ „Княз Борис I” и НУ „Илия Рашков Блъсков“03.03.2024 – 11.30 ч. – фоайе на ДКТ „Васил Друмев“ 12:00: Празничен концерт – „Наследници на безсмъртни имена“12:00: Празничен концерт – „Наследници на безсмъртни имена“03.03.2024 – 12.00 ч. – ДКТ „Васил Друмев“ 18:30: Тържествена заря-проверка18:30: Тържествена заря-проверка03.03.2024 – 18.30 ч. – площад „Кристал“ |
04.03.202410:00: Военно-историческа експозиция на Шуменския гарнизон10:00: Военно-историческа експозиция на Шуменския гарнизон04.03.2024 – 10.00 ч. – 12.00 ч. и 14.30 ч. – 17.00 ч. – Военен гарнизон – Шумен 11:00: 146 години от Oсвобождението на България – изложба11:00: 146 години от Oсвобождението на България – изложба04.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Изгрев-1929“, с. Ветрище |
05.03.202411:00: „Сръчните ръце на българката“ – изложба по повод Международния ден на жената11:00: „Сръчните ръце на българката“ – изложба по повод Международния ден на жената05.03.2024 – 08.03.2024 11.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 19:00: „ДАБЪ ДЕШИЛ ИНЕ“ – премиера. Режисьор Теди Москов19:00: „ДАБЪ ДЕШИЛ ИНЕ“ – премиера. Режисьор Теди Москов05.03.2024 – 19.00 ч. – Голяма зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
06.03.202411:00: „Сръчните ръце на българката“ – изложба по повод Международния ден на жената11:00: „Сръчните ръце на българката“ – изложба по повод Международния ден на жената05.03.2024 – 08.03.2024 11.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 10:00: Изработка на картички за мама с четвърта възрастова група от ДГ „Космонавт“10:00: Изработка на картички за мама с четвърта възрастова група от ДГ „Космонавт“06.03.2024 – 10.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 12:00: Неименувано събитие12:00: Неименувано събитие06.03.2024 – 12.00 ч. – Читалищен салон на НЧ „Асен Златаров-1872“ 17:30: Представяне на книгата на Здравка Евтимова „Луничави разкази“17:30: Представяне на книгата на Здравка Евтимова „Луничави разкази“06.03.2024 – 17.30 ч. – Зала „Сава Доброплодни“ на НЧ „Добри Войников-1856“ |
07.03.202411:00: „Сръчните ръце на българката“ – изложба по повод Международния ден на жената11:00: „Сръчните ръце на българката“ – изложба по повод Международния ден на жената05.03.2024 – 08.03.2024 11.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 12:00: „Името ти е жена“ – поздрав към дамите от пенсионерските клубове12:00: „Името ти е жена“ – поздрав към дамите от пенсионерските клубове07.03.2024 – 12.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 18:00: Поетичен рецитал на Николай Калев, посветен на 8 март18:00: Поетичен рецитал на Николай Калев, посветен на 8 март07.03.2024 – 18.00 ч. – Зала „Сава Доброплодни“ на НЧ „Добри Войников-1856“ 18:00: „Жената – муза и вдъхновение. Празничен концерт и изложба по повод 8-ми март – Международния ден на жената18:00: „Жената – муза и вдъхновение. Празничен концерт и изложба по повод 8-ми март – Международния ден на жената07.03.2024 – 18.00 ч. – Концертна зала на Общински младежки дом – Шумен 18:00: „За мама с любов“ – открит урок на музикалните школи18:00: „За мама с любов“ – открит урок на музикалните школи07.03.2024 – 18.00 ч. – Читалищен салон на НЧ „Асен Златаров-1872“ 18:30: „С обич за мама“ – концерт на школи „Цигулка“, „Пиано“ и рецитал на Ученически литературен клуб „Сладкодумци“18:30: „С обич за мама“ – концерт на школи „Цигулка“, „Пиано“ и рецитал на Ученически литературен клуб „Сладкодумци“07.03.2024 – 18.30 ч. – Камерна зала на ЦПЛР-ОДК „Анастас Стоянов“ 18:30: „Усещане за жена“18:30: „Усещане за жена“07.03.2024 – 18.35 ч. – Концертна зала „Проф. Венета Вичева“ |
08.03.202411:00: „Сръчните ръце на българката“ – изложба по повод Международния ден на жената11:00: „Сръчните ръце на българката“ – изложба по повод Международния ден на жената05.03.2024 – 08.03.2024 11.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 11:00: Литературно четене на стихове посветени на майката, по повод Международния ден на жената с ученици от II клас на II ОУ „Д-р Петър Берон“11:00: Литературно четене на стихове посветени на майката, по повод Международния ден на жената с ученици от II клас на II ОУ „Д-р Петър Берон“08.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 13:00: Международен ден на жената – общоселско тържество. Конкурс „Мисис Ветрище“13:00: Международен ден на жената – общоселско тържество. Конкурс „Мисис Ветрище“08.03.2024 – 13.00 ч. – НЧ „Изгрев-1929“, с. Ветрище 19:00: „Търси се автор“, премиера. Режисьор Илия Атанасов19:00: „Търси се автор“, премиера. Режисьор Илия Атанасов08.03.2024 – 19.00 ч. – Камерна на ДКТ „Васил Друмев“ |
09.03.202410:30: Университетско изложение „Избирам България“10:30: Университетско изложение „Избирам България“09.03.2024 – 10.30 ч. – Общински младежки дом – Шумен 11:00: „Червената шапчица“11:00: „Червената шапчица“09.03.2024 – 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ 18:30: „Светът на жените“ – развлекателна вечер за жени самодейки18:30: „Светът на жените“ – развлекателна вечер за жени самодейки09.03.2024 – 18.30 ч. – читалищен салон на НЧ „Асен Златаров-1872“ |
10.03.202411:00: „Circus Maestro“11:00: „Circus Maestro“10.03.2024 – 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |
11.03.202415:30: Концерт на ВГ „Хан Аспарух“ по повод на Деня на артилериста15:30: Концерт на ВГ „Хан Аспарух“ по повод на Деня на артилериста11.03.2024 – 15.30 ч. – Военен клуб – Шумен |
12.03.202417:00: Честване на 210-годишнината от рождението на Тарас Шевченко17:00: Честване на 210-годишнината от рождението на Тарас Шевченко12.03.2024 – 17.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ 18:00: Неименувано събитие18:00: Неименувано събитие12.03.2024 – 18.00 ч. – Танцувална зала на Общински младежки дом – Шумен 19:00: „Пияният” - Моноспектакъл19:00: „Пияният” - Моноспектакъл12.03.2024 – 19.00 ч. – Камерна зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
13.03.202411:00: „Ден на отворените врати“ – Детски концерт-матине11:00: „Ден на отворените врати“ – Детски концерт-матине13.03.2024 – 11.00 ч. – Музеен комплекс „Панчо Владигеров“ 15:30: Национален конкурс „Сторих го за Отечеството“ – рисунка и литературно творчество15:30: Национален конкурс „Сторих го за Отечеството“ – рисунка и литературно творчество13.03.2024 – 15.30 ч. – НЧ „Напредък-1869“ 19:00: „Айде“ – Stand-up comedy show с Кючуков и Донски19:00: „Айде“ – Stand-up comedy show с Кючуков и Донски13.03.2024 – 19.00 ч. – „Концертна зала“ на НЧ „Добри Войников-1856“ 19:00: „Мухите“19:00: „Мухите“13.03.2024 – 19.00 ч. – Голяма зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
14.03.202411:30: „Към всичко подхождай с любов“ – иниициатива с ученици от IX ОУ „Панайот Волов“, посветена на Емилиян Станев11:30: „Към всичко подхождай с любов“ – иниициатива с ученици от IX ОУ „Панайот Волов“, посветена на Емилиян Станев14.03.2024 – 11.30 ч. – Читалищен салон на НЧ „Асен Златаров-1872“ 18:00: Изложба-живопис на Тони Райчев18:00: Изложба-живопис на Тони Райчев14.03.2024 – 18.00 ч. – ХГ „Елена Карамихайлова 18:30: Панчо Владигеров – 125 г. от рождението на композитора18:30: Панчо Владигеров – 125 г. от рождението на композитора14.03.2024 – 18.35 ч. – Концертна зала „Проф. Венета Вичева“ |
15.03.202411:00: Запознаване на децата от втора възрастова група на ДГ „Космонавт“ с обичая „Сирница“11:00: Запознаване на децата от втора възрастова група на ДГ „Космонавт“ с обичая „Сирница“15.03.2024 – 11.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ |
16.03.202411:00: „Тримата братя и златната ябълка“11:00: „Тримата братя и златната ябълка“16.03.2024 – 11.00 ч. – зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ 13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“16.03.2024 – 23.03.2024 13.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ |
17.03.202413:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“16.03.2024 – 23.03.2024 13.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ 11:00: „Гарджето певец“11:00: „Гарджето певец“17.03.2024 – 11.00 ч. – зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |
18.03.202413:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“16.03.2024 – 23.03.2024 13.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ |
19.03.202413:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“16.03.2024 – 23.03.2024 13.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ 10:00: „Пролет е дошла“ – изработка и изложба на картички по случай Първа пролет, с участието на трета възрастова група от ДГ „Космонавт“10:00: „Пролет е дошла“ – изработка и изложба на картички по случай Първа пролет, с участието на трета възрастова група от ДГ „Космонавт“19.03.2024 – 10.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 12:00: „Приказна съкровищница“ по повод Световния ден на разказвачите на приказки12:00: „Приказна съкровищница“ по повод Световния ден на разказвачите на приказки19.03.2024 – 12.00 ч. – НЧ „Стилиян Чилингиров-1963“ 12:30: „Разкажи ми приказка!“ – литературно състезание с ученици от IX ОУ „Панайот Волов“, по повод Световен ден на разказвачите на приказки12:30: „Разкажи ми приказка!“ – литературно състезание с ученици от IX ОУ „Панайот Волов“, по повод Световен ден на разказвачите на приказки19.03.2024 – 12.30 ч. – Читалищен салон на НЧ „Асен Златаров-1872“ 16:00: „От раклата на баба“ – изложба на автентични тъкани собственост на Евгения Бойкова16:00: „От раклата на баба“ – изложба на автентични тъкани собственост на Евгения Бойкова19.03.2024 – 16.00 ч. – НЧ „Напредък-1869“ |
20.03.202413:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“16.03.2024 – 23.03.2024 13.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ 17:30: Петър Стоянович представя книгата си „Несвършващо време“17:30: Петър Стоянович представя книгата си „Несвършващо време“20.03.2024 – 17.30 ч – Фоайе на втория етаж на РБ „Стилиян Чилингиров“ 19:00: „Бурунданга“19:00: „Бурунданга“20.03.2024 – 19.00 ч. – Камерна зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
21.03.202413:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“16.03.2024 – 23.03.2024 13.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ 11:00: „Circus Maesrto“11:00: „Circus Maesrto“21.03.2024 – 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ 18:30: Симфоничен концерт. Диригент: Любомир Денев-син. Солисти: Мартин Павлов /флейта/, Деян Иванов /обой/.18:30: Симфоничен концерт. Диригент: Любомир Денев-син. Солисти: Мартин Павлов /флейта/, Деян Иванов /обой/.21.03.2024 – 18.35 ч. – Концертна зала „Проф. Венета Вичева“ 18:30: „Любим мой стих“ – инициатива с Младежка театрална трупа „Ангард“ по повод Световния ден на поезията18:30: „Любим мой стих“ – инициатива с Младежка театрална трупа „Ангард“ по повод Световния ден на поезията21.03.2024 – 18.30 ч. – Читалищен салон на НЧ „Асен Златаров-1872“ |
22.03.202413:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“16.03.2024 – 23.03.2024 13.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ 17:00: Неименувано събитие17:00: Неименувано събитие22.03.2024 – 17.00 ч – Фоайе на втория етаж на РБ „Стилиян Чилингиров“ 19:00: „Последният полов атлет“ – ДТ „Йордан Йовков“ – Добрич19:00: „Последният полов атлет“ – ДТ „Йордан Йовков“ – Добрич22.03.2024 – 19.00 ч. – Голяма зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
23.03.202413:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“13:00: „Хора изпреварили времето“ – фотоизложба по повод 25 години „Ротари клуб – Шумен“16.03.2024 – 23.03.2024 13.00 ч. – Изложбена зала на РБ „Стилиян Чилингиров“ 11:00: „Джуджи в космоса“11:00: „Джуджи в космоса“23.03.2024 – 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ 18:00: 8 години от основаването на група за руски песни „Берьозка“18:00: 8 години от основаването на група за руски песни „Берьозка“23.03.2024 – 18.00 ч. – НЧ „Изгрев-1929“, с. Ветрище |
24.03.202411:00: „Таласъмът тропалан“11:00: „Таласъмът тропалан“24.03.2024 – 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |
25.03.202410:00: Неименувано събитие10:00: Неименувано събитие25.03.2024 – 10.00 ч. – НЧ „Тодор Петков-1963“ 10:00: Отбелязване на Благовещение съвместно с НЧ „Пробуда-1927“, с. Радко Димитриево10:00: Отбелязване на Благовещение съвместно с НЧ „Пробуда-1927“, с. Радко Димитриево25.03.2024 – 10.00 ч. – НЧ „Изгрев-1929“, с. Ветрище 18:30: Рецитал по случай Благовещение на Ученически литературен клуб „Сладкодумци“18:30: Рецитал по случай Благовещение на Ученически литературен клуб „Сладкодумци“25.03.2024 – 18.30 ч. – Камерна зала на ЦПЛР-ОДК „Анастас Стоянов“ |
26.03.2024 | 27.03.202419:00: „Робин Худ“ – премиера19:00: „Робин Худ“ – премиера27.03.2024 – 19.00 ч. – Голяма зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
28.03.202418:30: Неименувано събитие18:30: Неименувано събитие28.03.2024 – 18.35 ч. – Концертна зала „Проф. Венета Вичева“ 19:00: „Трудни за обичане“, гостува ДТ „Рачо Стоянов“ – Габрово19:00: „Трудни за обичане“, гостува ДТ „Рачо Стоянов“ – Габрово28.03.2024 – 19.00 ч. – Голяма зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
29.03.2024Всеки ден: XV Национални ученически театрални празнициВсеки ден: XV Национални ученически театрални празницимарт 29-31, 2024Всеки ден 17:00: Откриване на XV Национални ученически театрални празници17:00: Откриване на XV Национални ученически театрални празници29.03.2024 – 29 март – 17.00 ч. – НЧ „Добри Войников-1856“ 19:00: „Натюрморт със затлъстял племенник“ – гостува ДТ „Сава Огнянов“ – Русе19:00: „Натюрморт със затлъстял племенник“ – гостува ДТ „Сава Огнянов“ – Русе29.03.2024 – 19.00 ч. – Голяма зала на ДКТ „Васил Друмев“ |
30.03.2024Всеки ден: XV Национални ученически театрални празнициВсеки ден: XV Национални ученически театрални празницимарт 29-31, 2024Всеки ден 11:00: XV Национални ученически театрални празници – представления11:00: XV Национални ученически театрални празници – представления30.03.2024 – 31.03.2024 30 март – 31 март – от 11.00 ч. и от 19.00 ч. – Общински младежки дом – Шумен 11:00: „Чими“11:00: „Чими“30.03.2024 – 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |
31.03.2024Всеки ден: XV Национални ученически театрални празнициВсеки ден: XV Национални ученически театрални празницимарт 29-31, 2024Всеки ден 11:00: XV Национални ученически театрални празници – представления11:00: XV Национални ученически театрални празници – представления30.03.2024 – 31.03.2024 30 март – 31 март – от 11.00 ч. и от 19.00 ч. – Общински младежки дом – Шумен 11:00: „Фокуси в куфар“11:00: „Фокуси в куфар“31.03.2024 – 11.00 ч. – Зала „Патиланчо“ на ДКТ „Васил Друмев“ |