март 2020
понеделник вторник сряда четвъртък петък събота неделя
24.02.2020

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ
25.02.2020

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

19:00: „НИРВАНА“

19:00: „НИРВАНА“
26.02.2020

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

17:30: Среща разговор с Милко Ангелов

17:30: Среща разговор с Милко Ангелов
27.02.2020

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

10:00: „ПОМОЩНИЦИТЕ НА БАБА МАРТА“

10:00: „ПОМОЩНИЦИТЕ НА БАБА МАРТА“

18:30: 250 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА БЕТОВЕН

18:30: 250 ГОДИНИ ОТ РОЖДЕНИЕТО НА БЕТОВЕН

19:00: „ПРИЯТНА ЖЕНА В ЛОША КОМПАНИЯ“

19:00: „ПРИЯТНА ЖЕНА В ЛОША КОМПАНИЯ“
28.02.2020

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

14:00: РАБОТИЛНИЦИ ЗА МАРТЕНИЧКИ

16:00: ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА СИРНИ ЗАГОВЕЗНИ, МАСЛЕНИЦА И КУКЕРОВДЕН

16:00: ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА СИРНИ ЗАГОВЕЗНИ, МАСЛЕНИЦА И КУКЕРОВДЕН

17:30: „ДА СИ СПОМНИМ ЗА НЕПОВТОРИМИЯ ДЖОКО РОСИЧ”

17:30: „ДА СИ СПОМНИМ ЗА НЕПОВТОРИМИЯ ДЖОКО РОСИЧ”
29.02.2020

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“

Всеки ден: „МАРТЕНИЧКИ ЗА ЗДРАВЕ И СИЛА“
01.03.2020

11:00: „ЦВЕТНИ ВЪЛШЕБСТВА“

11:00: „ЦВЕТНИ ВЪЛШЕБСТВА“
02.03.2020

11:00: ХXIV РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС „ПИЖО И ПЕНДА”

11:00: ХXIV РЕГИОНАЛЕН КОНКУРС „ПИЖО И ПЕНДА”
03.03.2020

9:00: З МАРТ - НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

9:00: З МАРТ - НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

10:00: З МАРТ - НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

10:00: З МАРТ - НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

10:00: ИЗЛОЖБА НА КАРТИНИ НА ДЕЦА ОТ ШКОЛА ПО РИСУВАНЕ С Р-Л ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

10:00: ИЗЛОЖБА НА КАРТИНИ НА ДЕЦА ОТ ШКОЛА ПО РИСУВАНЕ С Р-Л ДИМИТЪР ДИМИТРОВ

11:00: „ПРОБУЖДАНЕ С ХОРО“

11:00: „ПРОБУЖДАНЕ С ХОРО“
04.03.2020 05.03.2020

18:30: ЦИКЪЛ „МЛАДИ ВИРТУОЗИ“

18:30: ЦИКЪЛ „МЛАДИ ВИРТУОЗИ“

19:00: „ДОН ЖУАН“

19:00: „ДОН ЖУАН“
06.03.2020 07.03.2020 08.03.2020

11:00: „ЖЪЛТАТА ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА“

11:00: „ЖЪЛТАТА ЧЕРВЕНА ШАПЧИЦА“
09.03.2020 10.03.2020 11.03.2020 12.03.2020 13.03.2020 14.03.2020 15.03.2020
16.03.2020 17.03.2020 18.03.2020 19.03.2020 20.03.2020 21.03.2020 22.03.2020
23.03.2020 24.03.2020 25.03.2020 26.03.2020 27.03.2020 28.03.2020 29.03.2020
30.03.2020 31.03.2020 01.04.2020 02.04.2020 03.04.2020 04.04.2020 05.04.2020